Bitrix24 CRM ve Paraşüt Ön Muhasebe Yazılımı Entegrasyonu

Bitrix24 CRM – BPM yazılımı tüm iş süreçlerinizi ve müşteri ilişkilerinizi tek bir yerden, istediğiniz her zaman yönetebileceğiniz, takip edebileceğiniz birleşik ve bütünleşik işbirliği platformudur.

Bitrix24 çeşitli uygulama ve yazılımlarla entegre edilebilir. Şirketim360°, Paraşüt Ön Muhasebe yazılımının Bitrix24 platformuna entegrasyonu ile, e-fatura oluşturulması ve müşteri/ ürün bilgilerinin otomatik olarak aktarılmasına imkan vererek işlerinizi kolaylaştırmayı ve verimliliği artırmayı amaçlamıştır.

Paraşüt yerli ve bulut tabanlı bir Ön Muhasebe yazılımı olup, müşteri bilgileri, ürün yönetimi, teklif ve e-fatura oluşturulması gibi işlemlerin oldukça zahmetsiz ve hızlı biçimde gerçekleştirilmesine yardımcı olur.

Günümüzde işletmelerin dijitalleşmesi sürecinde; satış ve müşteri ilişkileri yönetimi, iş süreçleri yönetimi, kurum içi haberleşme (canlı sohbet, video konferans, vb.), sosyal medya ve web sitelerinin entegre edilmesi gibi fonksiyonların tek bir platformda toplanmasına imkan veren Bitrix24 yazılımının, muhasebe ve stok yönetimi fonksiyonlarını gerçekleştiren yazılımlarla entegre olarak çalışması, Endüstri 4.0  felsefesinin gereğidir.

Bitrix24 yazılımının zengin REST API kütüphanesi ile tüm CRM ve BPM fonksiyonlarının desteklemesinin yanı sıra yazılım geliştirme/ entegrasyon ekibimizin API entegrasyonları konusunda yetkin ve tecrübeli olması sayesinde, Şirketim360°, Bitrix24’ün Türkiye Altın İş Ortağı (Golden Partner) olarak her türlü işletmenin entegrasyon ihtiyaçlarını karşılayacak çözümler sunmaktadır.

Şimdi Şirketim360° tarafından geliştirilen paraşüt CRM entegrasyonu ile tekliften faturalandırmaya, tüm satış sürecinizi sade ve süratli bir şekilde yönetebilirsiniz.

Bitrix24 CRM Paraşüt Entegrasyonun Temel Özellikleri

– Kontrol paneli Bitrix24 içerisinde çalışır.

– Satışa dönüşen fırsatlar Paraşüt yazılımına aktarılabilir.

– OAuth2.0 ile güvenli bilgi aktarımı sağlanabilir.

– Paraşüt veri tabanında mevcut olmayan müşteriler otomatik olarak oluşturulur.

– Faturalar otomatik olarak oluşturulur, müşteri ve ürün/ hizmetlerle otomatik olarak ilişkilendirilir.

– Mevcut olmayan ürün ve hizmetler otomatik olarak yaratılabilir.

– Bitrix24 üzerinden aktarılan bilgiler için fatura, ürün ve müşteri kategori etiketi oluşturulabilir.

– Bitrix24’ten aktarılan bilgilerin ayırt edilebilmesi için, isimlerine Ön-Ek eklenebilir.

– Yazılım ve hesap ayarları güvenli bir biçimde Bitrix24 veri tabanında saklanır.

– Yazılım ve hesap ayarları güvenli olarak dosyada saklanabilir.

Bitrix24 ile iş süreçlerini ve müşteri ilişkilerini kolay, zahmetsiz ve verimli bir biçimde yönetmeye başlamak için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Bitrix24 her ölçekteki ve her sektördeki işletme, kurum, kuruluş için kullanıma uygun, esnek ve uygun fiyatlı çözümler sunan bir CRM/ BPM yazılımıdır.

İş süreçlerini tek bir yerden yönetebilmenin en işlevsel, ekonomik çözümü olan Bitrix24 ile tanışmak için geç kalmayın!