Hizmetlerimiz

Size ve işletmenize nasıl yardımcı olabiliriz?
Demo İçin Randevu Alın
cloudman-01

Danışmanlık Hizmeti

Teknoloji tabanlı bir yapıya sahip olan firmamız şirketlerin dijital dönüşüme dahil olmaları için etkili çözüm ve araçlar sunan Bitrix24 platformunu önermektedir. Müşterilerimize Bitrix24 teknik ve temel kullanıcı eğitimleri ile yönetici seviyesinde eğitimler vermekteyiz.

Bütünleşik bir platforma sahip olan Bitrix24 yazılımını kullanarak müşterilerimizin iş süreçlerini, müşteri ilişkilerini, çalışan performanslarını, satış hedeflerini, pazarlama stratejilerini yönetebilmelerine, denetlemelerine, takip ve analiz etmelerine, geliştirip özelleştirmelerine, belgelendirmelerine hatta otomatikleştirmelerine imkan sağlıyoruz.

Her sektörün, her kurumun, her şirketin, firmanın kendisine has iş süreçleri, planları ve stratejileri bulunmaktadır. BRONZE PARTNER’ı olduğumuz Bitrix24 ile ihtiyacınıza en uygun iş süreçlerini belirlemede, stratejiler ve belirli özelleştirmeler oluşturmada müşterilerimize danışmanlık hizmeti sunmaktayız. Danışmanlık hizmetimiz sadece CRM danışmanlık hizmeti değildir.

İşletmeniz için hangi Bitrix24 sürümünün (cloud versiyonu ya da self – hosted/on premise) uygun olacağına karar vermenizde, iş süreçlerinizi kolaylaştıracak otomasyonların ya da entegrasyonların hangileri olduğunu belirlemede, sektörünüze özel iş akışlarının belirlenmesinde ve daha pek çok konuda Bitrix24 danışmanlık hizmeti almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Şirketim360°, kurum ve kuruluşların markaları, projeleri, ürün ve hizmetlerinin İnternette ve dijital ortamlarda amaç, hedef, vizyon ve stratejilerine ulaşmaları için işlevsel çözüm ve hizmetler sunar. Şirketlerin gelecek hedeflerine ulaşmada hak ettiği itibarı, ilgi ve desteği görmesi için dijital internet varlıklarını kuruluş adına yönetmekte ve dijital pazarlama hizmetleri ile desteklemektedir.

Çalışmalarımızı, danışmanlık hizmetlerimizi; belirli bir plan dahilinde, şirket ile müşteri ve çalışan ile yönetici ilişkilerini gözeterek, hassasiyetle, yenilikçi ve geniş kapsamlı, esnek ve en önemlisi de hedef odaklı olarak gerçekleştirmekteyiz. Belirlemiş olduğumuz bu profesyonel hizmet ve danışmanlık anlayışının bizim için olduğu kadar müşterilerimiz için de önemli olduğunun farkındayız. Müşterilerimize kaliteli hizmet sunmak ve memnuniyetlerini kazanmak en temel prensiplerimizden biridir.

Dijital dönüşüme dahil olmak ve iş süreçlerinizi, çalışanlarınızı, müşteri ilişkilerinizi dijitale ve aynı zamanda da bütünleşik bir yapıya, işlevsel araçlara sahip olan Bitrix24 CRM+BPM yazılımına taşımak konusunda danışmak istediğiniz, merak ettiğiniz, tereddütte kaldığınız tüm sorularınız, sorunlarınız için 7/24 açık tüm iletişim kanallarımızdan bize ulaşabilirsiniz.

İletişime Geçin