Hizmetlerimiz

Size ve işletmenize nasıl yardımcı olabiliriz?
Demo İçin Randevu Alın
cloudman-01

API Entegrasyonu

Şirketim360°, verimliliğinizi artıracak üçüncü parti uygulamaların entegrasyonunu Bİtrix24 ile sağlar. Her an, kesintisiz Bitrix24 eğitim ve destek hizmetleri sunan firmamız Bitrix24 API entegrasyonları konusunda da uzmanlaşmış bir ekibe sahiptir.

Bitrix24 platformu, iş akışlarını ve iş süreçlerini daha işlevsel bir hale getirmek için uygun yapıdadır ve kullanıcıların bulut intranet çözümlerini geliştirmelerine izin veren açık bir API ((Application Programming Interface/Uygulama Programlama Arayüzü)’ye sahiptir.

API,  herhangi bir uygulamanın işlevlerine uzaktan erişerek, bu işlevlerin kullanılmasına olanak sağlayan ara yüze denir. API entegrasyonu ise,  pek çok farklı uygulamanın birbirine bağlanabilmesidir.

Bitrix24 hesabınıza yeni bir uygulama ekleme ve tüm süreçlerinizi tek bir yerden yönetme, takip etme işlemi son derece kolaydır.

Bitrix24 ile kendi uygulamalarınızı entegre edebilirsiniz. E-ticaret sitenizde, muhasebe ve erp yazılımlarınızda bulunan ürünleri, bilgileri Bitrix24’e entegre edebilir; satışların, faturalandırmaların, müşterilerin takibini tek bir yerden takip edebilirsiniz. Bitrix24 API’si;

– CRM,

– Çalışma grupları ve projeler,

– Veri depolama,

– Bildirimler ve etkinlik akışları,

– Görevler,

– Kullanıcılar ve departmanlar,

– Takvimler,

– Telefon modülleri için açıktır.

İşlerinizi ve farklı süreçlerinizi tek bir yerden yönetebilmek hem zamandan ve iş gücünden tasarruf edebilmenizi sağlar. Örneğin Paraşüt API entegrasyonu ile faturalarınızı Bitrix24 üzerinden alabilir, yönetebilir, takip edebilirsiniz. Bitrix24 ile farklı muhasebe programları entegrasyonu, yani muhasebe entegrasyonu pek çok şirketin en sık tercih ettiği işlemlerden birisi olmaktadır.

Ayrı ayrı programlarda çalışmak çoğu zaman şirketler için zaman ve emek kaybı olabilmektedir. Bütünleşik bir organizasyon olan Bitrix24 ile tüm işlerinizi tek bir yerden yürütmek çok kolay!

İşlerinizi daha kolay, hızlı ve tek bir elden takip edilebilir, yönetilebilir bir hale getirmede şirketinize yardımcı olacak Bitrix24 API entegrasyonları Şirketim360° katma değerli hizmetleri ile güvende! Müşterilerimizin iş yönetim süreçlerinin daha işlevsel haline gelmesi ve bu konuda aldıkları hizmetten memnuniyet duymaları en temel önceliğimizdir.

İletişime Geçin

Örnek API Entegrasyonları

  • Logo entegrasyonu,
  • SAP entegrasyonu,
  • E-ticaret siteleri ile entegrasyon,
  • T-soft entegrasyonu,
  • Ideasoft entegrasyonu vb.

Yazılım ve Donanım Entegrasyonları ve Kurulumu

  • SMS Servisleri
  • Telefon, IP Telefon, Sanal Santral, Çağrı Merkezi Entegrasyonları
  • Finans/Muhasebe ERP Yazılımlarıyla Entegrasyon
  • Farklı Nitelikteki Uygulamalar Yazılımlarıyla Entegrasyon
  • ioT/M2M Teknolojileri çerçevesinde farklı cihazlar üzerinden veri alışverişi