Hizmetlerimiz

Size ve işletmenize nasıl yardımcı olabiliriz?
Demo İçin Randevu Alın
cloudman-01

İş Süreçleri Otomasyonu

İş süreçleri yönetimi ve otomasyonu günümüzün en önemli konuları arasında yer almaktadır. İş süreçleri belirli görevlerin, faaliyetlerin, operasyonların standartlaştırılması ve takip edilebilir hale getirilmesi için sistem tarafından ya da kullanıcılar tarafından gerçekleştirilen eylemlerin tümüdür.

CRM uygulamaları arasında önemli bir yer tutan ve sıklıkla tercih edilen Bitrix24 ile iş süreçlerinizi, çalışmanızı otomatik bir hale getirebilirsiniz. Kullanıcılar için farklı otomasyon kurallarını yönlendirebilir ve belirlenen kuralları ele almak için farklı erişim izinleri, yetkileri verebilirsiniz.

Bitrix24 otomasyon kuralları çalışanlar, müşteri iletişimi, reklamcılık ve özel otomasyon kuralları olmak üzere toplamda 4 kategoride gruplandırılmıştır. Belirlediğiniz Bitrix24 otomasyon kuralları ile satış işlemlerinizi daha kolay ve takip edilebilir hale getirebilirsiniz.

E-posta ya da sms gönderme, arama yapma, görev atama gibi eylemlerin belirlediğiniz otomasyon kuralları ile sizin müdahalenizden bağımsız ve otomatik olarak gerçekleşmesini sağlayabilirsiniz. Örneğin herhangi bir anlaşma belirli bir aşamaya ulaştığında sistem otomatik olarak seçilmiş olan kullanıcıya/personele bildirim gönderir. Bir anlaşma sonlandığında aynı şekilde sistem otomatik olarak fatura oluşturur.

Hangi sektörde olursanız olun insan kaynakları, yeni proje geliştirme, tedarik ve satın alma, hukuki anlaşmalar, dijital pazarlama, etkinlik ve organizasyon yönetimi vb. gibi iş süreçleri için otomasyon hizmeti Şirketim360° uzman ekibi tarafından sağlanmaktadır.

Herhangi bir iş sürecinin otomatik hale gelmesi için parametreleri belirlemeniz gerekmektedir. İş süreçlerini belirlerken seçimi yanlış yapılacak bir görev, zaman ya da durum iş süreci şablonunu çok daha karmaşık hale getirebilir. İş süreçlerinizi ve belirlerken ve bu süreçleri Bitrix24’te otomatikleştirirken Şirketim360° uzman ekiplerinden yardım alabilirsiniz.

İletişime Geçin

Bitrix24 Otomasyon Hizmetlerimiz

  • Otomasyon kurallarının ve süreç parametrelerinin belirlenmesi
  • Görevlerin ve projelerin otomasyonu
  • Etkinlik ve organizasyonların otomasyonu
  • Otomatik e-posta gönderimi
  • Pazarlama stratejilerinin otomasyonu
  • İş süreçleri otomasyonu
  • Satış süreçleri otomasyonu
  • Günlük iş giriş-çıkış bildirimleri

Otomasyon kurallarını yapılandırmak, görevleri ve etkinlikleri otomatik hale getirmek için Şirketim360° hizmetlerinden yararlanabilirsiniz. Bitrix24 ile ilgili merak ettikleriniz, talep, istek, öneri ve şikâyetleriniz için tüm iletişim kanallarımızdan bize ulaşabilirsiniz.