Hizmetlerimiz

Size ve işletmenize nasıl yardımcı olabiliriz?
Demo İçin Randevu Alın
cloudman-01

Intranet / Extranet Proje Geliştirme

Bitrix24 Intranet, bir şirkete ait yönetici ve çalışanların birbirleriyle iletişim kurduğu, etkileşimde bulunduğu, yazışma yaptığı ve dış erişime de kapalı olan özel bir ağdır. Bitrix24 Intranet, modern ve sosyal çözümleri ile geleneksel Intranetten çok daha fazlasını sunar.

Sosyal ağ, beğeniler, takip etme, etiketlemeler, yorumlar, şirket dokümanları, izin talepleri, çalışan rehberi, organizasyon şeması gibi pek çok özellik Bitrix24’te yer almaktadır. Proje yönetimi ve görevler, sohbet ve görüntülü konuşma gibi daha pek çok araç işletmenizin verimliliğini ve karlılığını artırmaya yardımcı olmak üzere geliştirilmiştir.

Bitrix24 Extranet, çözüm ortakları, müşteriler, taşeronlar gibi harici kullanıcıların çalışma ya da proje grubundaki verilerin paylaşılması, tartışılması ya da bilgi edinilmesi amacıyla sınırlı erişe izin vermeyi hedefleyen özel ağdır. Bitrix24’te çalışma ya da proje grupları oluşturabilir ve bu gruba harici kullanıcıları davet edebilirsiniz.

Extranet kullanıcıları bu gruplarda dosya paylaşabilir, yazışma yapabilir, görev oluşturabilir ve extranet grubunun içerisindeki diğer ortak etkinlikleri gerçekleştirebilirler. Harici kullanıcılar tarafından kullanılan araçlar, intranet kullanıcılarının kullandığı araçlar ile benzerlik gösterse de oldukça önemli farklılıklar ve kısıtlamalar bulunmaktadır.

Bitrix24 Intranet ve Extranet çalışma/proje grupları ile sınırsız projeler oluşturabilir, görev zaman takibi yapabilir, çevrimiçi ve çevrimdışı düzenlemelerde bulunabilirsiniz. Bitrix24 ile işlerinizi, müşterilerinizi, strateji ve hedeflerinizi takip etmek, yönetmek sandığınızdan çok daha kolay!

İletişime Geçin

Bitrix24 Intranet ve Extranet Hizmetlerimiz

Bu hizmet kapsamında müşterilerin ya da kullanıcıların Intranet ve Extranet projesine yönelik analizler yapılır, ihtiyaçlar belirlenir. Bu değerlendirmelerin sonunda olası senaryolar yazılır ve bu senaryoya göre Bitrix24 üzerinde yapılandırma Şirketim360° tarafından gerçekleştirlir.

  • Intranet ve Extranet grupları oluşturma
  • Extranet kullanıcısını Intranet’e taşıma
  • Intranet kullancısını Extranet’e taşıma
  • Gruplara erişim için gerekli ayarların yapılandırılması
  • Proje ve görev gruplarında yetkilerin belirlenmesi

Bitrix24 Türkiye Bronze Parter İş ortaklığı anlaşmamız doğrultusunda müşterilerimize kaliteli, sınırsız ve sürdürülebilir hizmet sağlamaya devam etmekteyiz.  Bitrix24 Intranet ve Extranet çözümleri ile ilgili merak ettiğiniz, özelleştirmek istediğiniz her konuda Şirketim360° ile iletişime geçebilirsiniz.