İşletmeniz İçin İhtiyacınız Olan Tek Yazılım

Çok sayıda hizmet ve uygulamayı işletmenizin çalışabileceği tek bir ekosistem ile değiştirin. Bitrix24'ün araçlarını keşfedin. Sirketim360 liderliğinde Bitrix24'ün bütün potansiyelinden yararlanın.
Demo İçin Randevu Alun

Bitrix24 Nedir?
Her Sektöre Uygun Çözümler

Bitrix24 ile; Müşteri, Tedarikçi, İş Ortağı İlişkilerinizi, Çalışanlarınızı, Pazarlama, Satış, Sipariş, Faturalama, Satın alma, İnsan Kaynakları, Personel Alım ve tüm İş Süreçlerinizi, dilediğiniz yerden dilediğiniz zaman ve dilediğiniz bilgisayar, cep telefonu ya da tabletinizden, olduğunuz yerden ve anında chat, sesli ya da görüntülü iletişim ile kolaylıkla yönetebilirsiniz.

Müşteri İlişikileri Yönetimi

Bitrix24 ile müşterilerinizle her an iletişim halinde bulunabilir, onların ihtiyaç, destek, soru ve sorunlarından haberdar olabilirsiniz. Bitrix24 müşteri ilişkileri yönetimi(CRM) küçük, orta ya da büyük ölçekli şirketlerin müşterilerini tanıması, ihtiyaçlarını doğru analiz etmesi ve bu doğrultuda ürün ve hizmet geliştirmesine imkân tanır. Müşterileri profilleri, alışkanlıkları, gibi değişkenleri tek tek analiz edebilir ve bu verilerin analizi sonucunda etkili olabilecek satış ve pazarlama stratejileri geliştirebilirsiniz.

İş Süreçleri Yönetimi ve Otomasyonu

Bitrix24 iş süreçleri yönetimi (BPM) ile iş süreçlerinizi en baştan en sona görünür bir hale getirebilirsiniz. İş süreçleri yönetimi ile iş verimliliğinizi artırabilir ve maliyetlerinizi düşürebilirsiniz. İş süreçleri faturaların, kayıtların yönetilmesine; müşteri kayıtlarının hızlı ve sorunsuz biçimde açılmasına, müşterilere ve şirket içi çalışanlara daha iyi bir hizmet sunmak için verimli bir çalışma ortamına imkân sağlar.

Pazarlama, Tanıtım Süreçleri, Aktiviteleri Otomasyonu ve Yönetimi

Bitrix24 pazarlama otomasyonu sayesinde tanıtım, reklam ve pazarlama faaliyetlerinizi doğru platformda, uygun içeriklerle ve hedef kitlenize sunabilirsiniz. Ürün ve hizmetlerinizi ön plana çıkarırken zamandan ve iş gücünden tasarruf edebilirsiniz. Otomatik bildirim ve uyarılar ile pazarlama faaliyetlerinizi, tanıtım süreçlerinizi profesyonel biçimde yürütebilirsiniz. E-posta otomasyonu ve istatistikleri ile raporlama yapabilirsiniz.

İş Geliştirme ve Pazar Analizi, İş Süreçleri

Stratejik hedefleriniz doğrultusunda mevcut ve potansiyel müşterileri ilişkilerinizi, iş süreçlerinizi yönetebilirsiniz. Bitrix24 ile pazarda yeni kullanıcılara ulaşmak, var olan müşterilerin memnuniyetini artırmak, yatay ve dikey entegrasyonlar ile karlılık maksimizasyonu elde etmek son derece kolay!

Satış, Sipariş Takip İş Süreçleri Otomasyonu ve Yönetimi

Bitrix24 ile alınan ya da size iletilmiş tüm siparişleri anında görüntüleyebilir, raporlama yapabilir ve yönetebilirsiniz. Siparişleri faturaya dönüştürebilir ve satış sürecinin kontrolünü sağlayabilirsiniz. Sipariş veya fatura takibi için kullandığınız farklı programlar varsa da Bitrix24 ile entegre edebilirsiniz.

Personel, İnsan Kaynakları İş Süreçleri Otomasyonu ve Yönetimi

Bitrix24, personel ve personelin çalışma zamanı yönetimi konusunda da son derece işlevsel imkânlar sunar. Çalışanlarınızın devamlılık takibini yapabilir, çalışanlarınızdan günlük, haftalık, aylık raporlar isteyebilirsiniz. Uyarı bildirimleriyle çalışan performansını artırabilirsiniz.

Yönetici olarak çalışanlarınızın raporlarını derecelendirebilir ve gelişmiş rapor ayarlarını kullanabilirsiniz. Yapılması gereken işleri ve görevleri günlük planlayıcı ile entegre edebilirsiniz. Hem mevcut hem de çalışanlarınızla ilgili bilgilere rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Şirketinize özel organizasyon şemasını ve departman yapısını belirleyebilirsiniz.

Tedarikçiler, İş Ortakları İş Süreçleri Otomasyonu ve Yönetimi

Tedarik ve tedarikçi zincirinizi yönetebilir, tedarik iş sürecinizi Bitrix24’e entegre ederek yönetimini, takibini tek bir platformdan gerçekleştirebilirsiniz.

İç ve Dış Satınalma, Tedarik İş Süreçleri Otomasyonu ve Yönetimi

İthalat ve ihracat süreçlerinizi Bitrix24’e entegre ederek faturalaştırabilir, raporlayabilir ve en önemlisi her yerden, istediğiniz zaman yönetebilirsiniz. Satınalınan bir ürünün hangi tarihte, hangi firmadan, hangi fiyat ve hangi para birimi ile alındığı görüntüleyebilir ve geçmiş kayıtlarınızı da takip edebilir, tedarikçilerinizle yaptığınız görüşme detaylarını inceleyebilirsiniz.

Proje Yönetimi ve Süreçleri Otomasyonu ve Yönetimi

Açık ya da özel proje grupları belirleyebilir ve dilerseniz bu gruplara dış ağ erişimi için yetki verebilirsiniz. Projeleriniz üzerinde harcanan zamanı, yapılan işlemleri gözlemleyebilir ya da raporlayabilirsiniz. Proje üzerinde sohbet edebilir ve fikir alışverişinde bulunup, yorum yapabilirsiniz. Projelerinizi kanban ya da gantt tabloları ile görüntüleyebilir, hangi aşamada olduğunu takip edebilirsiniz.

Hukuki Mevzuat ve Süreçler Yönetimi

Bitrix24 ile hukuki süreçlerinizi daha sistematik bir hale getirebilir, riskleri minimuma indirebilirsiniz. Hukuki sözleşmeler hazırlayabilir, raporlamalar yapabilirsiniz. Bitrix24’ü hukuki süreçlerinizi düzenleyen bir araç olarak da kullanabilirsiniz.

İletişimde Devrim

Şirketinizin evde veya ofiste çalışması, iletişim kurması ve iş birliği yapması için sanal ofis.

HD Görüntülü Aramalar ve Video Konferanslar

24 katılımcıya kadar konferanslar oluşturun, zaman sınırı olmadan konuşun, aramalarınızı kaydedin ve arka planları değiştirin.

Sohbetler

Fikirleri tartışmanın ve dosya paylaşmanın hızlı ve kolay bir yolu olan özel sohbetler ve grup sohbetleri.

Çalışma Süresi Takibi

Ekibiniz, Bitrix24'te yerleşik olarak bulunan çevrimiçi bir saati kullanarak iş gününü başlatabilir/duraklatabilir/bitirebilir.

Çevrimiçi Belgeler

Microsoft Word kullanmadan Google Docs ile direkt entegrasyon. Browser üzerinden dosyaları güncelleyin.

Bulut
Depolama

Tüm çalışanlarınızla gerekli belgeleri anlık olarak paylaşın ve depolayın. 256bit şifreleme ile bulutta dosya saklama

Çalışma
Raporları

Her personel için oluşturulan görevleri anlık olarak takip edin ve raporlandırın. Bir göreve kaç dk, saat harcanmış takip edin.

Takvim
Yönetimi

Kişisel ve şirket takvimlerini sistem üzerinden düzenleyin, planlayın ve paylaşın. Tüm ekiple 100% senkronize olun.

Şirket Yönetimi ve Liderlik

Bitrix24 ile şirketinizin, çalışanlarınızın takibi ve yönetimi için her an ofiste olmanıza gerek kalmaz. Çalışma gruplarınızı, projelerinizi uzaktan da yönetebilir, izinleri ayarlayabilir, görev atamaları yapabilirsiniz. Üstelik tüm bunların takibi ve raporlamasını yapmak da zamanınızı almaz, sizi yormaz.

Online Chat, Sesli, Görüntülü İletişim

Şirketiniz için genel veya özel sohbet grupları oluşturabilir, çalışma veya proje grupları üzerinde konuşabilir ve sohbet geçmişi araması yapabilirsiniz. Web, masaüstü ya da mobilde sohbet uygulamalarını kullanmaya devam edebilirsiniz.

E-Posta Entegrasyonu ile E-Mail Alma Gönderme

Bitrix24, e-postalardan gönderiler oluşturmanıza ve aynı zamanda gönderilerinize de e-posta alıcıları eklemenize izin verir. Mail entegrasyonu sayesinde oluşturulmuş tüm müşterilerinize veya iş ortaklarınıza toplu mail gönderimi yapabilirsiniz.

Telefon, Santral, Vide Konferans Entegrasyonu

Güvenilir bir internet bağlantısının olduğu her yerden, her zaman yurtiçi ya da yurt dışındaki müşterilerinizin cep telefonunu ya da sabit hattını arayabilirsiniz. CRM’ den doğrudan arama yapabilir ve dilerseniz görüşmeyi kaydedebilirsiniz. Bitrix24’ü kurumsal iletişim aracınızla tamamen entegre edebilirsiniz.

Web Sitesi Tasarımı ve Geliştirme

Bitrix24 ile oluşturulan web siteleri için ücretsiz ve sınırsız bant genişliği imkânı vardır. Kendi alan adınızı ücretsiz olarak kullanabilir ve pek çok ihtiyaca, sektöre özel şablonlar arasından birini tercih edebilirsiniz. Bitrix24 üzerinde oluşturulan web sitelerinin kullanımı kolay bir blok tabanı vardır ve HTML gerektirmez.

Ajanda, Takvim Yönetimi

Kendi işlerinizi, toplantılarınızı, organizasyonlarınızı, şirket etkinliklerini düzenlemek için en işlevsel araçlardan biri Bitrix24’ün takvimi! Etkinlik zamanlayıcısı, grup takvimi, şirket takvimi, favori takvimler gibi pek çok alternatif ve etkinlik zamanlayıcısı ile işlerinizi unutmak, hatırlamamak gibi bir derdiniz kalmayacak! Outlook ve Google takvimleri ile çift yönlü senkronizasyon da yapabilirsiniz.

Doküman, Evrak, Bilgi Yönetimi

Bitrix24 ile çevrimiçi dosyalarınızı bulut, özel bulut ya da kendinize ait sunucularda muhafaza edebilir ve dokümanlarınız üzerinde düzenleme yapabilirsiniz. Doküman onayı için iş akışları düzenleyebilir ve yönetimini sağlayabilirsiniz. Dosya ve klasörlerinizi herkese açık olarak paylaşabileceğiniz gibi şifre korumalı indirme linkleri ya da doküman kilidi belirleyebilirsiniz.

E-Ticaret Altyapısı ve Entegrasyon İmkanları

E-ticaret alt yapılarınızı Bitrix24’e entegre edebileceğiniz gibi gruplarınıza özel mağaza açıp, başka firmaları da mağaza açmaya devam edebilirsiniz.

E-Fatura ve Özel Yazılımlar Entegrasyon İmkanları

E-fatura, e-defter, e-arşiv gibi uygulamalarınızı Bitrix24 ile entegre ederek kullanabilirsiniz.

Mobil Çalışma İmkanları ve Gelişmiş Mobil Uygulamaları

Bitrix24 size CRM ve çağrı merkezini bir arada sunar. Tüm iş yönetim, müşteri yönetim ve süreç yönetim süreçlerini Bitrix24 mobil uygulamalarında da yönetebilirsiniz.

İş, Görev Atama ve İş Akışları

İş ve görev atamaları yapabilir ve bunların başlangıç-bitiş tarihlerini belirleyebilirsiniz. Belirlediğiniz görevler için hatırlatıcı ve bildirimler ekleyebilir, raporlama yapabilirsiniz. İş akışları belirleyebilir ve bu akış için görev yönetimi yapabilirsiniz.

Sosyal Intranet ve Extranet

Sosyal Intranet ile etkinlik akışını, konuşmaları, beğenileri, tepkileri izleyebilirsiniz. Duyurularda bulunabilir ve istatistikleri görüntüleyebilirsiniz. Extranet çalışma grupları(çalışma grubu haricindeki kullanıcılar) belirleyebilir ve bu gruplarla sohbet edebilir, e-posta yoluyla işbirliği yapabilirsiniz.

Gelişmiş Sürekli Destek Hizmetleri

Bitrix24, sistemin farklı özelliklerini gösteren pek çok eğitim materyalleri sunar. Videolu paylaşımlar ve sıkça sorulan sorular ile aklınıza takılan pek çok farklı sorunun cevabını alabilirsiniz. Bununla birlikte, herhangi bir soru ya da sorununuz Bitrix24 temsilcisi tarafından 24 saat içinde sağlanmaktadır.

Dünyanın En Gelişmiş CRM'i

Müşteri yönetimi, müşteri desteği ve pazarlama otomasyonu özellikleriyle dolu olan Bitrix24 CRM, bir dijital satış paketidir.

Müşteri Adayı Edinme

Web formları, canlı sohbetler, telefon görüşmeleri veya sosyal medya gibi birden çok kanal aracılığıyla müşteri adayları oluşturun ve bunları otomatik olarak CRM'nize ekleyin.

Müşteri Adayı Yönetimi

Satış temsilcilerinizin hangi beklentilere odaklanmaları gerektiğini görmek ve bunları otomatik olarak atamak için yerleşik müşteri adayı puanlama aracımızı kullanın.

Satış Otomasyonu

Zaman ve paradan tasarruf etmek için onlarca satış ve pazarlama otomasyon kuralı ve tetikleyicisi.

Teklifler &
Faturalar

Sistemden ayrılmadan teklif oluşturun. Fatura yazdırın. Taslakları istediğiniz gibi düzenleyin.

Satış
Merkezi

Tek bir noktadan bütün satış kanallarını yönetin. Sosyal medya, reklam, telefon, mail, whatsapp vb.

Pazarlama
Analizleri

Verdiğiniz reklamın sonuçlarını alabiliyor musunuz? Personeliniz efektif çalışıyor mu?

Müşteri
Desteği

Tek bir sistem üzerinden bütün müşteri destek sistemini yönetin. Canlı destek kodunu sitenize ekleyin ve 100% kesintisiz iletişim sağlayın.

Seyahat Planlama ve Yönetimi

Seyahatlerinizi Bitrix24’ün ajandasında düzenleyebilir ve takip edebilirsiniz. Etkinlikleriniz için grup takvimini ya da kişisel planlayıcıyı kullanabilirsiniz. Seyahat süreçlerini yönetirken yer, zaman ve mekândan bağımsız olmanın keyfini sürebilirsiniz. Ofisten uzakta çalışırken de iş süreçlerinizi, çalışanlarınızı, planlarınızı akıllı telefondan, tabletten ya da bilgisayarınızdan internet bağlantısının olduğu her yerden takip edebilirsiniz.

Ortak ve Özel Randevu, Ziyaret Planlama ve Takibi

Müşterilerinizle ortak ya da özel randevular ayarlayabilir; tüm iş ziyaretlerinizi Bitrix24 üzerinden planlayabilirsiniz. Ofis dışındayken de müşterilerinizle, çalışanlarınızla iletişim halinde olaya devam edip, süreçlere katkıda bulunabilirsiniz.

Müşteri, İş Ortağı, Tedarikçi Veri Tabanı Yönetimi

Tüm müşterilerinizi, iş ve çözüm ortaklarınızı, tedarikçilerinizi onlara ait tüm bilgileri Bitrix24 veri tabanında saklayabilir ve bu verilere dilediğiniz zaman, istediğiniz değişiklikleri yapabilirsiniz. Müşteri, tedarikçi ya da çözüm ortağınızın bilgilerine erişmek, değişiklik yapmak için ofiste olmanıza gerek yok!

Ulaşım, Lojistik Araç Takibi

Rota planlaması ile araçları takip edilebilir bir hale getirebilirsiniz. Müşterilerinize daha hızlı ulaşmanızı sağlamak için performansınızı artıracak süreç ve alt yapı Bitrix24’te mevcut!

Depolama, Stok, Ambar Yönetimi

Bitrix24 ile lojistik, depo, stok yönetimi yapmak ve bu süreçleri Bitrix24’e entegre etmek çok kolay! Bitrix24 ile stokta ne kadar ürününüz kaldığını görebilir, satış sürecinizi sorunsuz bir biçimde tamamlayarak müşterilerinizin memnuniyetini kazanabilirsiniz. Stok giriş-çıkış raporları alabilir ve süreci her an takip edebilirsiniz.

Ürün, Hizmet Fiyatlandırma ve Satış Süreçleri Yönetimi

Satış süreçlerinin yönetimi Bitrix24 ile karmaşık ve zor bir hal almaktan çıkıyor. Hangi müşterilerle hangi anlaşmaları yaptığınızı, ne teklif verdiğinizi, yaptığınız anlaşmaların hangi aşamada olduğunu, hangileri konusunda dikkatli davranmanız gerektiğini analiz edebilmek ve etkin bir fiyatlandırma politikası belirlemek için Bitrix24 işlevsel bir platformdur.

Satış Sonrası Süreçler Takibi ve Yönetimi

Satış sonrasında müşteri hizmetleri, müşteri şikâyetleri, servis talepleri, ürün montajı gibi satış sonrasındaki sürecin takibi ve yönetimi konusunda Bitrix24 size kolaylık sağlar. Satış sonrası destek ve takip işinin iyi yönetilmesi müşteri memnuniyeti olarak size geri dönecektir.

Teknik Destek Hizmetleri ve Süreçleri Takibi ve Yönetimi

Servis departmanlarında iş takibini son derece kolaylaştıran Bitrix24 ve entegrasyonları ile müşteri ürünlerinin periyodik bakımı, servis kayıtları, servisin ne zaman verileceği, kim tarafından verileceği gibi süreçlerin hem takibini hem de yönetimini yapabilirsiniz.

Faturalama, Tahsilat, Finans, Banka Hesap Yönetimi

Bitrix24 ile gelir-gider yönetimi, cari hesap yönetimi, fiyatlandırma, tahmin ve bütçeleme gibi pek çok farklı sürecin takibini yönetimini gerçekleştirebilirsiniz. Maliyet analizleri yapabilir, farklı banka hesaplarını yönetebilirsiniz.

Müşteri, İş Ortağı, Tedarikçi, Çalışan Verimlilik Analizi

Tüm çalışanlarınızın, iş ortaklarınızın, tedarikçilerinizin bilgilerini tek bir yerde toplayabilir ve verimlilik analizlerinde bulunabilirsiniz.

Görevler ve Proje Yönetimi

Bitrix24'ün üstün ``iş bitirici`` aracıyla çevrimiçi olarak görevleri ayarlayın, çalışma raporları alın ve projeleri yönetin. Müşterileriniz için ayrı gruplar oluşturun ve bütün süreçten onların haberdar olmasını sağlayın. Ayrıca müşterileriniz ile Bitrix24 üzerinden iletişim kurun.

İş Yükü Yönetimi

Proje etkinliğini izleyin, çalışma raporları alın ve iş yükünü daha eşit bir şekilde dağıtın.

Görev Şablonları & Otomasyonu

Tekrar eden görevleri otomatikleştirerek zamandan tasarruf edin (örneğin ``günlük SEO raporu``).

Görsel Proje Yönetimi

Yazdırılabilir Gantt çizelgeleri, özelleştirilebilir Kanban panoları ve projeleriniz için birçok başka görsel sunum.

Zaman
İzleme

Hangi personel hangi görev üzerinde ne kadar süre harcamış? Şu anda hangi görev üzerinde çalışıyor, anlık olarak izleyin.

Harici
Kullanıcılar

Proje ve görevlere harici kullanıcılar - müşteriler ekleyerek, bütün iletişimi tek bir merkezden yönetin, raporlandırın.

Proje
Çalışma Grupları

Görevleri ve projeleri birbirinden ayırarak, her farklı görev için yönetici atayın. Her projeyi ayrı ayrı kişilere atayın.

Görev
Bağlılıkları

Projeleri ve görevleri birbiriyle ilişkilendirin. Bu sayede, bütün ekibinizin zamanını idareli kullanmasını sağlayın.

İletişim Havuzu - Dünya'da Tek!

Bütün iletişim kanallarını tek bir noktan takip etmeyi istediniz mi hiç? Telefon, e-mail, Whatsapp, iletişim formları, sosyal medya mesajları ve diğer kanallar.

Telefon ve Sanal Santral

Akıllı yönlendirme ve arama takibi ile kendi çağrı merkezinizi kurun.

Canlı Sohbet

Özelleştirilebilir sohbet botları, hazır cevaplar ve daha fazlası dahil olmak üzere birçok gelişmiş ayar.

İletişim Formları

Web siteniz için özelleştirilebilir iletişim, geri bildirim ve geri arama talep formları.

Sosyal
Medya

Facebook ve Instagram'dan gelen mesajları ve yorumları Bitrix24 ile takip edin.

E-Posta
Yönetimi

Bilgisayarınıza ayarlanması zor mail programları kurmanıza gerek yok. Bütün maillerinizi Bitrix24 üzerinden alın ve gönderin.

Mesajlaşma
Araçları

SMS entegrasyonu kişilere anlık olarak SMS gönderin. Otomasyona bağlayın ve örneğin faturalarınızı otomatik iletin.

Klasik
Yardım Masası

Müşterilerinizin destek ve taleplerini Bitrix24 ile yönetin. İlgili kişileri atayın, raporlayın ve hızlıca çözüm üretin.

Sitenizi Ücretsiz Tasarlayın

Kurumsal sitenizi hazır taslaklar ile dakikalar içinde kurun. 100% CRM ile entegre çalışacak şekilde ``Alış-Veriş`` sitenizi hemen kurun ve ödeme almaya, satış yapmaya başlayın.

Web Sitesi Oluşturucu

Sektöre özel şablonlarımızdan birini seçin ve bunun üzerine kendi sitenizi oluşturun. Hiçbir kodlama becerisi gerekmez.

Online Mağaza

Çevrimiçi mağazanızı oluşturun ve yayınlayın. Satışlarınızı takip edin, stokları yönetin ve ödemeleri kabul edin.

SEO'ya Uygun

Web siteleriniz önceden optimize edilir ve yapmanız gereken minimum ince ayarlarla SEO dostudur. Kısa süre içinde Google'da üst sıralarda yer alın.

Ücretsiz
Hosting

Bitrix24 sizden hosting bedeli almaz. Siteniz, güvenli Bitrix24 sunucularında saklanır ve her gün yedek alınır.

Özel
Alan Adı

Alan adınız varsa, Bitrix24'e yönlendirerek şirketinizin adıyla sitenizi açabilirsiniz. Hızlı ve sorunsuz erişim için Bitrix24.

Açılış
Sayfaları

Profesyonellerce tasarlanmış yüzlerce açılış sayfalarından birini seçerek, şirketinize göre özelleştirin ve düzenleyin.

Mobil
Optimize

Bitrix24'ün sunduğu bütün tasarımlar mobil optimize edilerek tasarlanmıştır. Siteniz, tablet ve mobil cihazlarda sorunsuz çalışır.

Bir CRM'den Fazlası

Bir Site Oluşturucudan Fazlası

Bir Görev Yöneticiden Fazlası

Bir Sanal Santralden Fazlası

Bitrix24 - Dünya'nın En Kapsamlı Şirket Yönetimi Yazılımı

Bitrix24'ün Kullanıcı Ara Yüzüne Göz Gezdirin ve Neler Yapabileceği Konusunda Fikir Sahibi Olun.

(Türkçe Versiyon Mevcuttur!)

Dünya Genelinde

0 + İşletme

Bitrix24 Kullanıyor.

Sirketim360 ile Siz De Aramıza Katılın.

Ücretsiz Sunum İçin
Randevu Talebi Oluştur

İster ofisinizde, ister ofisimizde, ister video konferans üzerinden görüşelim, tanışalım ve size nasıl yardımcı olabileceğimizi konuşalım. İletişim bilgilerinizi bırakınız, temsilciniz sizi arayacaktır.