Hizmetlerimiz

Size ve işletmenize nasıl yardımcı olabiliriz?
Demo İçin Randevu Alın
cloudman-01

CRM, BPM Optimizasyon

Verimliliği artırmak, iş sürelerini, müşteri ilişkilerini iyileştirmek ve etkili bir proje yönetimi yürütmek tüm sektörler için son derece önemli konulardır. Bitrix24, kuruluşların verimliliğini artırmak ve tüm süreçleri daha kısa zamanda, en verimli biçimde gerçekleştirmek için gerekli araçlara ve çözümlere sahiptir. Şirketim360°, iş süreçlerinizi görünür ve aynı zamanda takip edilebilir hale getirmenize yardımcı olacak optimizasyon hizmeti sunmaktadır.

İş gücü dengesini optimize etmek, performansı artırmaya yardımcı olmak üzere çözümler sunan Bitrix24, şirketler için önemli bir rol taşımaktadır.  Bitrix24 ile kaynakları en az kullanarak müşteri ilişkilerinizi iyileştirebilir ve işinizi sürekli büyüyen pazara uyarlayabilirsiniz. İşletmenizi sürekli daha iyiye taşımak için optimizasyonun başarınızın anahtarı olacağını unutmamanız gerekmektedir. Hedeflediğiniz sonuçlara ulaşmak için CRM ve BPM araçlarını sürekli geliştirmeli, süreçlerinize dâhil etmeli ve uygulamaya geçmelisiniz.

Kuruluşunuzun performansını artırmak için iş süreçlerinizi, personel ve müşteri ilişkilerinizi kapsayacak genel çözümleri optimize etmek ve kendi süreçlerinize uyarlamak en önemli konular arasında yer almaktadır.

Bitrix24 iş süreçleri optimizasyonu ile şirket içi verimliliği artırabilir, tüm farklı iş akışlarını ve prosedürlerini tek bir yerden yönetebilir, müşterilerinizle olan iş ilişkilerinizde zaman kayıplarının önüne geçebilirsiniz. İnsan kaynakları süreçleri, proje geliştirme, hukuki anlaşmalar, satış ve pazarlama süreçlerinde optimizasyon hizmetini profesyonel biçimde sunmaktayız.

İşletmenizi Bitrix24 çözümleri ile rakiplerinizin önüne taşımak sizin elinizde!

Bitrix24 optimizasyon hizmetleri sırasında işletmelere özel analiz yapılır, sorunlar ve eksikler tespit edilir, incelenir, denetlenir. Müşterilerle etkileşimler ve karşılıklı görüşmelerin ardından istenilen tüm ayarlar yeniden yapılandırılabilir.

İletişime Geçin

Bitrix24 Optimizasyon Hizmetlerimiz

Optimizasyon hizmetleri kapsamında aşağıda belirtilen alanların kontrolü, analizi ve denetimi Şirketim360° tarafından yapılmaktadır.

  • Veri tabanı
  • Çalışma ve proje grupları
  • Otomasyon kuralları
  • İş akışlarında onay süreçleri
  • Personel izin onay süreçleri
  • Rapor, anlaşmalar, formlar
  • Otomatik müşteri kayıtları
  • Otomatik e-posta gönderimi, form yanıtı vb. gibi dijital kanallardan yönlendirmelerin yapılması gibi hizmetler Bitrix24 Türkiye Bronze Parter Şirketim360° tarafından sağlanmaktadır.

Şirketiniz, çalışanlarınız, müşterileriniz, iş süreçleriniz gibi süreçlerinizi inceliyor, analizlerde bulunuyor ve verimliliğinizi en kısa zamanda en az kaynak kullanımı ile nasıl artırabileceğinizi planlamaya çalışmaktayız.

Türkiye’de Bitrix24, Şirketim360° ile 7/24 hizmetinizde!